מתווכי נדל"ן מומלצים באזורך הזן בקשה כעת וקבל הצעות מעד שלושה מתווכים מתאימים ומומלצים. רק מתווכים בסביבתך, המתמחים בתחום הנדרש לך יחזרו לפנייתך.

מתווכים בגן יבנה

שוק הנדל"ן בישראל לא עוצר לרגע, ובשוק כה רווי, לא פשוט למצוא את אנשי המקצוע הנכונים. בדף הבא, נרחיב מצד אחד על מציאת מתווך בגן יבנה, ומצד שני, נבין כיצד מוצאים מתווכים בגן יבנה בצורה נכונה.

קודם כל – מה מתווכים בגן יבנה עושים בפועל?

העבודה של מתווך בגן יבנה אינה מסתכמת אך ורק בהצגת הדירה ללקוחות שונים. בפועל, למתווכים יש אחריויות משתנות שסובבות סביב מציאת הדירה המתאימה ללקוחות. הם משתמשים מצד אחד בידע שלהם בשוק הנדל"ן, אך מצד שני, גם משתמשים בכישורי ניהול המו"מ שלהם כדי להתמקח עבורכם על מחיר הדירה.

 

אם חושבים על זה, דמי התיווך, שעומדים בישראל על 1% - 2%, שווים את זה בכיס. מדוע? מכיוון שאמנם אתם משלמים דמי תיווך על העסקה, אבל העלות הזו נועדה לכך שהמתווך יתמקח על המחיר בשמכם. לפיכך, העבודה של מתווך בגן יבנה רחבה יותר מאשר להציג לכם את הדירה.

 

מתווכים בגן יבנה

כמה גובים משרדי תיווך בגן יבנה?

כאמור, עמלת משרד תיווך בגן יבנה יכולה לנוע בדרך כלל בין כ-1% - 2% מעסקת הנדל"ן, אם כי עמלה זו לרוב תהיה פתוחה למו"מ. אבל, שימו לב שהינכם מכבדים את עבודתו של המתווך כאשר אתם פוצחים במיקוח מולו.

 

כל עבודה מכבדת את בעליה, ואין ספק שמתווכים יכולים לעשות הרבה עבורכם בתהליך מציאת דירת החלומות שלכם. לכן, גם אם דמי התיווך יקרים לכם, קחו בחשבון שהעלויות האלו יכולות להתקזז אם המתווך לוקח תחת אחריותו את המיקוח על מחיר הנכס (מול בעליו).
 

עמלת תיווך ממוצעת

עמלת תיווך ממוצעת: % 1.5

טווח עמלה גבוה % 2

טווח עמלה נמוך % 1

איך מוצאים מתווך דירות בגן יבנה?

כאשר מחפשים מתווך בגן יבנה, חשוב לבחור מתווך דירות מנוסה באזור הספציפי שבו אתם מחפשים דירה. אחרת, אתם פשוט תבזבזו את זמנכם בללכת ולהתרשם מכל מיני דירות שעשויות להיות כלל לא רלוונטיות. מלבד בדיקת ביקורות באינטרנט וקבלת המלצות מחברים, כדאי להקפיד על ההיבטים הבאים:

  • כדאי לעשות איזשהו ראיון טלפוני עם מתווכים בגן יבנה, כדי לקבל הבנה טובה יותר של השירותים שהם מציעים לכם.
     
  • מומלץ מאוד לאמת את רישיון העבודה של המתווך כדי להבטיח שהוא אכן מוסמך לסייע בעסקאות נדל"ן מסוגים אלו.

מתווך זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897799

מצאו דירה בהתאמה אישית בעזרת מתווך

יש לכם צרכים ספציפיים כלשהם, כמו למשל הצורך בדירה בקומה גבוהה עם ממ"ד, מרפסת ומעלית? אולי מחפשים דירה בשכונה מאוד מסוימת, או דירה להשקעה באזור מסוים? כך או כך, מתווכי דירות בגן יבנה יכולים לספק לכם שירות מותאם אישית. בתוך כך, מתווכים בגן יבנה עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם הלקוחות כדי להבין את הצרכים וההעדפות שלהם.

 

המטרה היא לספק המלצות כמה שיותר מותאמות אישית וכן הכוונה מותאמות אישית לאורך כל התהליך של חיפוש הדירה. באופן הזה, אתם יכולים לקצר משמעותית את זמן חיפוש הדירה (דמיינו לעצמכם מה היה קורה אילו הייתם צריכים לעבור מודעה-מודעה בלוחות המקוונים).