מתווכי נדל"ן מומלצים באזורך הזן בקשה כעת וקבל הצעות מעד שלושה מתווכים מתאימים ומומלצים. רק מתווכים בסביבתך, המתמחים בתחום הנדרש לך יחזרו לפנייתך.

מתווכים בירושלים

צריכים לרכוש, לשכור, להשכיר או למכור נכס בעיר? דרכנו תוכלו למצוא בקלות מתווך בירושלים שיעזור לכם לבצע את העסקה בצורה טובה ומהירה, מצאו עכשיו משרדי תיווך בירושלים.

מתווכים בירושלים לכל סוגי הנכסים

דרך 'המתווך שלי' תוכלו למצוא מתווך בירושלים לכל סוגי הנכסים שתצטרכו:

 • תיווך משרדים: יש הרבה משרדי תיווך שלא מתעסקים עם דירות פרטיות ומתמחים רק בתיווך משרדים בירושלים.
   
 • תיווך דירות: תוכלו למצוא דרכנו מתווכי דירות בירושלים לרכישה, מכירה וגם השכרה.
   
 • תיווך עסקים: תיווך עסקים בירושלים כולל תיווך לחנויות, משרדים, חניונים, מחסנים, מפעלים ועוד.

כמה נהוג לשלם על עמלת תיווך?

דמי תיווך על מכירה של דירה לא מוגבלת בחוק, אך לרוב נהוג לשלם 2% מסך העסקה. מי אמור לשלם? ההחלטה היא בידי המתווך. יכול להיות שהרוכש/שוכר, יכול להיות שהמשכיר/מוכר ויכול להיות שהמתווך מחליט לחלק את העמלה בין שני הצדדים. לגבי עמלה של תיווך דירות להשכרה בירושלים העמלה הנהוגה היא חודש שכירות.

 

תיווך בירושלים

מה חשוב לברר לפני שסוגרים עם משרדי תיווך בירושלים?

כשאתם מחפשים משרדי תיווך בירושלים חשוב קודם כל לוודא כמה דברים:

 1. סוג הנכס: עקב העבודה שתיווך נדלן בירושלים הוא תחום גדול עם הרבה ביקוש, יש משרדי תיווך בעיר שלא משווקים את כל סוגי הנכסים. יש חלק שמתמחים רק בתיווך דירות יוקרה או משרדים ולא בהכרח ישכירו לכם חנות.
   
 2. הצגה של הנכס: תוודאו לפני שאתם סוגרים את העסקה מי אחראי על להציג את הנכס. לפעמים המתווכים רק אחראים על לקשר בין שני הצדדים ולפעמים גם על הצגת הנכס.
   
 3. גובה העמלה: כמו שאמרנו קודם אין הגבלה על העמלה שלוקחים לכם, לכן צריך לוודא את זה לפני כן. בנוסף יכול להיות שעם מחקר מספיק מקיף תוכלו למצוא משרד תיווך בירושלים שלוקח עמלה נמוכה יותר.

איך מוצאים מתווכים מומלצים בירושלים?

כשאתם מחפשים מתווכים מומלצים בירושלים חשוב קודם כל לוודא שמדובר במתווך שרשום בתוך פנקס המתווכים, כך תוודאו שהוא מתווך מורשה. בנוסף כדאי לנסות לחפש המלצות מלקוחות קדומים לגבי טיב המתווך. תוכלו לנסות לחפש בקבוצות בפייסבוק, לשאול חברים שלכם או אפילו להריץ חיפוש בגוגל ולראות מה לקוחות קודמים אומרים עליו, כמו כן, חשוב לוודא שהוא אכן מתמחה בתיווך דירות בירושלים ולא בתים פרטיים או חנויות ונכסים אחרים.

 

תיווך דירה בירושלים

מתווכים בירושלים והסביבה

דרכנו תוכלו למצוא מתווכים גם אם אתם לא גרים ספציפית בירושלים. אנחנו עובדים עם הרבה מתווכים בירושלים והסביבה ורק תצטרכו ליצור איתנו קשר ואנחנו נדאג לקשר ביניכם לבין מתווך שיעזור לכם למצוא/למכור נכס בקלות. הוספנו לכם רשימה חלקית של הערים הנפוצות בהם אנחנו עובדים עם מתווכים, אך חשוב להבהיר שאנחנו עובדים עם מתווכים בכל אזור ירושלים.

שאלות נפוצות לגבי תיווך בירושלים

הוספנו לכם שאלות נפוצות לגבי תיווך בירושלים:

יש לכם מתווכים בכל רחבי ירושלים?

כן, דרכנו תוכלו למצוא מתווכים בירושלים בכל רחבי העיר כולל רוממה, גילה, רחביה, קרית מנחם, ארמון הנציב, תלפיות,בית הכרם, פסגת זאב, קרית יובל, בקעה, קטמונים, רמות, נחלאות, מרכז העיר ועוד.


איך מוצאים מתווכים מומלצים בירושלים?

הרחבנו למעלה בעמוד איך תוכלו למצוא מתווכים מומלצים בעיר.