מתווכי נדל"ן מומלצים באזורך הזן בקשה כעת וקבל הצעות מעד שלושה מתווכים מתאימים ומומלצים. רק מתווכים בסביבתך, המתמחים בתחום הנדרש לך יחזרו לפנייתך.

תיווך נכסים מסחריים

מחפשים משרד תיווך אשר מתמחה בתיווך נכסים מסחריים? דרך פורטל 'המתווך שלי' תוכלו למצוא משרדי תיווך אשר מתמחים בנושא. ניתן לקבל מענה בעבור עסקאות תיווך של חנויות, משרדים, מחסנים, מפעלים ועוד.

תיווך נכסים מסחריים בפריסה ארצית

ההגדרה של נכס מסחרי היא נכס שאינו מיועד למגורים. בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית בביקוש לנכסים מסחריים ולכן רבים בוחרים להיעזר במשרדי תיווך אשר מתמחים בנושא ומשווקים נכסים המיועדים לחברות וארגונים. ניתן למצוא בעזרתנו מתווכים מקצועיים לצורך תיווך נכסים מסחריים וזה כולל מכירה, השכרה או רכישה של נכס בכל גודל רצוי.

תיווך מסחרי - סוגי נכסים לדוגמה:

 • משרדים: רוב הפניות אשר מתקבלות בתחום של תיווך מסחרי, נוגעות להשכרה, רכישה או מכירה של משרדים. תיווך משרדים רלוונטי לחברות אשר נמצאות בגדילה ומעוניינות למצוא חלל גדול יותר אך גם לכאלו אשר מחפשים משרדים חדשים יותר או אפילו לאלו אשר מחפשים לעבוד למשרד קטן יותר מהמשרד הנוכחי, בדרך כלל בעקבות שגרה חדשה בה חלק מהעובדים, עובדים מהבית ולא מהמשרד.
   
 • מחסנים: ניתן להיעזר בשירותיו של מתווך נדל"ן מסחרי לצורך מציאת מרכז לוגיסטי או מחסן לצורך אחסון מלאי של חנויות ומפעלים.
   
 • בתי מלון: אומנם היצע המלונות אשר עומדים למכירה או השכרה קטן ומצומצם יותר ביחס לשאר הנכסים אך לעיתים תוכלו למצוא גם נכסים אטרקטיביים בתחום זה.
   
 • חנויות: כולל חנויות רחוב, חנויות תוך הקניון או במרכזי קניות פתוחים אשר עומדות למכירה או השכרה.
   
 • חניונים: מעוניינים למכור חניון? בעזרתנו תוכלו לאתר מתווך מומלץ, אשר ידע למצוא בעבורכם את העסקה הנכונה ואת הקונה המתאים ביותר.
   
 • מפעלים: יש לא מעט מבנים לתעשייה שיכולים להתאים ולשמש כמפעלים, כאשר חלקם ניתן להשיג רק אצל מתווכים אשר קיבלו בלעדיות בתהליך המכירה.
   
 • קליניקות: תוכלו למצוא דרכנו משרדי תיווך לנכסים מסחריים כמו קליניקות ומרפאות, אשר מתאימים למטפלים פרטיים או למרפאות הזקוקות למספר חדרי טיפול.

קבלו מידע נוסף על הנושאים הבאים:

 

למה בכלל להיעזר במתווך נדל"ן מסחרי?

למרות ששירותי תיווך עולים לנו כסף, לעיתים מדובר בחיסכון של זמן יקר ואנרגיה רבה. מתווך וותיק וטוב, מחזיק בדרך כלל בקובץ לקוחות פוטנציאליים ויכול לסגור לנו עסקה מהירה למדי. לסגירת עסקה מהירה יש כמובן חשיבות מאחר ולא פעם הנכסים עומדים למכירה ובכל חודש שעובר, בעל הנכס מפסיד כסף. בנוסף, משרדי תיווך נכסים מסחריים עוזרים במאמצי השיווק של הנכס ומלווים את העסקה עד לחתימה על הסכם.

 

בנוגע לעלויות ודמי התיווך, כדאי לזכור כי במקרים מסוימים מתווך נדל"ן מסחרי יוכל "לגלגל" את העמלה לצד השני בעסקה, כלומר אם תצטרכו למכור נכס מסוים ותספקו למשרד התיווך בלעדיות במכירתו, תוכלו להתמקח על נושא העמלה ולבקש לשלם פחות או לחילופין לדרוש כי העמלה תילקח מהקונה.

מתווך זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897799

תיווך נדלן מסחרי לכל סוגי החברות

אז מי זקוק לשירות של תיווך נדל"ן מסחרי? חברות הייטק, משרדים לעריכת דין, חברות בתחום הפיננסים, חברות ביטוח, חברות בתחום השיווק והאינטרנט ולמעשה כל חברה אשר מעוניינת לאתר משרד או נכס כלשהו שממנו יהיה ניתן לעבוד. כמו כן, גם בעלי חנויות, מפעלי תעשייה בתחום הרכב, הטכנולוגיה ותעשיות נוספות, עשויים להתעניין בשירות זה ולחפש משרדי תיווך המתמחים בכך.