מתווכי נדל"ן מומלצים באזורך הזן בקשה כעת וקבל הצעות מעד שלושה מתווכים מתאימים ומומלצים. רק מתווכים בסביבתך, המתמחים בתחום הנדרש לך יחזרו לפנייתך.

תיווך משרדים

תיווך משרדים בכל אזור בארץ

מחפשים משרד באזור המרכז או השרון? מעוניינים להשכיר משרדים בצפון הארץ או באחת מערי הדרום? הכירו את פורטל המתווך שלי - האתר שעוזר לכם למצוא מתווכים מומלצים באזור המגורים שלכם, אשר מספקים שירותי תיווך משרדים מכל סוג וגודל. 

 

תיווך משרדים

כמה עמלה משלמים על תיווך משרד?

בדומה לעמלת תיווך בעסקאות הנפוצות ביותר בשוק, של תיווך דירות ובתים, גם כאשר מדובר על תיווך משרד נהוג לשלם בין 1% ל-2% על מכירה או קנייה של משרד ובמקרים של השכרת משרדים, התשלום הוא בגובה של עלות שכירות חודשית.

 

גובה עמלה ממוצעת במכירת משרד

גובה עמלה ממוצעת במכירת משרד: % 1.5

טווח עמלה גבוה % 2

טווח עמלה נמוך % 1

מחפשים משרד חדש? הנה מה שכדאי לבדוק:

  • מחיר המשרד: רוב החברות והארגונים אשר מחפשים משרדים להשכרה או מכירה, יעבדו עם מסגרת תקציב מסוימת. כמו כן, אם אתם מחפשים משרד להשכרה, כדאי לבדוק האם המחיר כולל תשלום על שירותים נלווים כמו ניקיון, שמירה וכדומה.
     
  • גודל המשרד: נסו להגדיר מה גודל המשרד הרצוי וכמה עובדים צפויים לאכלס אותו בהמשך, כך המתווך יוכל להראות לכם נכסים מתאימים
     
  • מיקום המשרד: לוקיישן לוקיישן לוקיישן. היכן ממקום המשרד? באיזה קומה בבניין הוא נמצא? האם מדובר אזור שקרוב לתחנות רכבת או תחנות אוטובוס? האם הוא נמצא באזור תעשייה או בלב העיר? מיקום טוב עשוי להיות קריטי ומדובר באחד מהפרמטרים החשובים ביותר.
     
  • חנייה: האם המשרד מגיע עם חניות צמודות? אם כן כדאי לבדוק היכן הן נמצאות וכמה חניות מקבלים במסגרת העסקה. אם באזור הרצוי ישנה מצוקת חניות, זה ללא ספק פרמטר חשוב אשר יכול להכריע את הכף במקרים שבהם מתלבטים בין מספר משרדים.

מתווך זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897799

פרמטרים לבחירת מתווך משרדים מקצועי

כימיה וחיבור: חשוב לראות אם יש לנו חיבור עם המתווך והאם אנחנו מרגישים שהוא האדם המתאים בעבור ביצוע העסקה. פרט לנתונים יבשים כמו רזומה או גובה עמלה, אין תחליף לחיבור האישי מאחר ובסופו של יום אנחנו עושים עסקים עם אנשים.

 

גובה העמלה: כפי שרשמנו למעלה, גובה העמלה הסטנדרטי נע בין 1% ל-2% אך במידה ומדובר על תיווך נכסים במחירים גבוהים יותר, תוכלו להתמקח על גובה העמלה ואולי אפילו לדרוש מהמתווך לגבות אותה מהצד השני בעסקה. בנוסף, נהוג להוזיל עמלה כאשר הנכס משווק בבלעדיות על ידי אותו מתווך משרדים.

 

סוגי הנכסים: לכל מתווך יש נכסים מסוימים שהוא יכול להראות לכם. לכן, אם אתם מתכננים לקנות משרד, כדאי לבדוק עם מספר מתווכים שונים ולהיחשף למספר משרדים, כך תוכלו לערוך השוואה ביניהם ולקבל החלטה טובה יותר.

 

בלעדיות: כאשר מחפשים מתווך משרדים לצורך מכירה או השכרה של משרד, כדאי לבדוק האם הוא מוכן לעבוד איתכם גם בחוזה תיווך שאינו בלעדי. במידה והמתווך מעוניין לשווק את המשרד בבלעדיות, נסו לשפר את תנאי העסקה וגובה העמלה.

מחפשים שירות באזור מסוים?

תיווך משרדים בצפון

תיווך משרדים במרכז

תיווך משרדים בדרום

תיווך משרדים בירושלים והסביבה