מתווכי נדל"ן מומלצים באזורך הזן בקשה כעת וקבל הצעות מעד שלושה מתווכים מתאימים ומומלצים. רק מתווכים בסביבתך, המתמחים בתחום הנדרש לך יחזרו לפנייתך.

מתווכים בדרום

מציאת מתווכים מומלצים בדרום מעולם לא הייתה כה פשוטה! בעזרת "המתווך שלי", תמצאו במהירות משרדי תיווך בדרום למכירה, השכרה ורכישת נכסים מכל סוג!

מתווכים בדרום, מצאו את המומלצים ביותר

על מנת למצוא מתווך מומלץ בדרום הארץ, צריך לחפש היטב, אבל עם המתווך שלי - הכל הופך לפשוט יותר. רוצים שיפנו אליכם רק מתווכים מומלצים מדרום הארץ? השאירו לנו פרטים או חייגו כעת אל המוקד הטלפוני ואנו נדאג שתקבלו בחזרה עד שלוש פניות של מתווכי נדל"ן בדרום ומשרדי תיווך במהירות המירבית.
 

מתווך בדרום

מה גובה עמלת תיווך בדרום?

גובה עמלת תיווך בדרום נעה בין 1% - 2%, לעיתים אפשר גם ללא עמלה כלל (אם המתווך מחזיק בעסקה או פועל בשיטה שהצד שקונה / שוכר / מוכר הוא המשלם ולא אתם). אולם, לרוב כאשר אתם מחפשים את המתווך ולא הוא מגיע אליכם ומציע את שירותיו, תדרשו לשלם עמלת תיווך אשר יכולה להסתכם בכ-1.5% מגובה העסקה.


ממוצע העמלה שגובה מתווך בדרום

ממוצע העמלה שגובה מתווך בדרום: % 1.5

טווח עמלה גבוה % 2

טווח עמלה נמוך % 1

מה לבדוק לפני שסוגרים עם משרד תיווך?

אז מה חשוב לוודא לפני שאתם חותמים על הסכם מול משרד תיווך בדרום? הנה הדגשים:

 • מהו גובה העמלה הנדרש מכם: קודם כל, חשוב לדעת כמה תשלמו על העסקת המתווך, כפי שציינו מעלה - עמלה של 1.5% היא ממוצע ריאלי ותקין. אם מדובר על שכירת מתווך לצורך השכרת דירה, העמלה המקובלת היא חודש ראשון של גובה השכירות. למידע נוסף על מחירי תיווך.
   
 • חתימה על בלעדיות: אם מתווך בדרום מבקש מכם לחתום על בלעדיות בתיווך, ראשית בדקו לכמה זמן ושנית בקשו לראות את אופן הפעולה, איך יפרסם אותכם, כמה זמן, כמה דירות עוד יש לו לשווק, מהן העסקאות שעשה לאחרונה וכמה. דברים אשר יעידו על טיבו לפני שאתם חותמים לבלעדיות ויכולים "לתקוע" את הנכס שלכם תחתיו תקופה.
   
 • האם יש עמלה מצד הלקוח: כדאי לבדוק האם המתווך מתכנן לגבות עמלה מצד הלקוח, אם כן - אתם יכולים לשחק על כך לטובתכם ולהשתמש בזה כקלף מיקוח על הוזלת העמלה המגיעה לו. תוכלו גם לסכם משהו באמצע כמו למשל במידה ויש עמלה בצד הלקוח - העמלה תיהיה X ובמידה וזה יהיה ללא עמלה מצד הלקוח המחיר יהיה Y. (מבחינתכם, אם אין עמלה בצד הלקוח העסקה שלכם תתקדם מהר יותר והסיכוי סגירה יהיה גבוה יותר).
   
 • הוותק של משרד התיווך בדרום: השוק מוצף במתווכים בדרום חלקם יפסיקו אחרי כמה חודשים להתעסק בתחום וחלקם וותיקים מאוד, לכו רק למתווכים מומלצים ורק למשרדי תיווך וותיקים.


מתווך זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897799

מציאת מתווך בדרום לפי עיר

קודם כל, נציין שדרך המתווך שלי אפשר למצוא מתווכים בכל הארץ! אם תרצו להרחיב מידע אודות שירות בעיר ספציפית בדרום, עברו לעיר המבוקשת:
 

איזה סוגי נכסים ושירות תמצאו כאן?

בעזרת המתווך שלי ניתן למצוא תיווך בדרום למטרת השכרת נכסים, מכירת נכסים וקנייה של נכסים, מכל סוג - אלו הנפוצים ביותר בדרום:

 • תיווך דירות בדרום: מחפשים תיווך דירות יוקרה או בתים יוקרתיים? צריכים מתווך למציאת דירה לסטודנט לפני תחילת הלימודים? אלו השירותים הנפוצים בסביבה.
   
 • תיווך חנויות בדרום: החל מתיווך עסקת מכירה של חנות ועד להשכרה או קנייה, כלל השירותים לחנויות ועסקים בדרום.
   
 • תיווך מפעלים ומחסנים בדרום: בדרום ישנם המון מפעלים, מחסנים ומקומות לוגיסטים שונים אשר רק מתווכים מהאזור יודעים כיצד לשווק ולשכור.
   
 • תיווך משרדים בדרום: כמו בכל אזור בארץ, משרדים. בשנים האחרונות ללא ספק הפך לאחד מהנדל"ן החשוב ביותר.