מתווכי נדל"ן מומלצים באזורך הזן בקשה כעת וקבל הצעות מעד שלושה מתווכים מתאימים ומומלצים. רק מתווכים בסביבתך, המתמחים בתחום הנדרש לך יחזרו לפנייתך.

מתווכים בבת ים

קונה או מוכר נכס? זקוק למתווך לצורך השלמת העסקה? בעמוד זה ריכזנו מידע חשוב בעבור כל מי שמחפש מתווכים בבת ים וזקוק לסיוע ברכישה, השכרה או מכירה של דירות ובתים, מגרשים, משרדים או עסקים.

מוצאים מתווכים בבת ים בקלות

במידה ואתם עומדים לפני עסקת נדל"ן כזו או אחרת, תוכלו לבחור אם לבצע אותה בכוחות עצמכם או לבחור באלטרנטיבה והיא עבודה מול מתווכים בבת ים. אם בחרתם להתנהל מול משרד תיווך, תוכלו למצוא את המשרדים המובילים בעיר בת ים באמצעות הפורטל שלנו. כל שעליכם לעשות הוא להשאיר פנייה כאן באתר ונפנה אתכם למתווכים מומלצים בהתאם לסוג השירות הנדרש לכם.

 

מתווכים בבת ים

יתרונות בעבודה עם משרדי תיווך בבת ים

לעבודה עם משרדי תייוך בבת ים יש מספר יתרונות על פני התנהלות ישירה עם הצד השני בעסקה:

 

חיסכון בזמן: מנסים להשכיר את הדירה? אין לכם כוח להגיע אל המקום בכל פעם שמישהו מתעניין? המתווך יוכל לעזור לכם בנושא זה ויתנהל מול המתעניינים לאורך כל תהליך המכירה או ההשכרה.

 

היכרות עם השוק: המתווך יודע מה המחיר הנכון לתמחור הנכס מאחר והוא בקיא מאוד במחירי השוק. הוא יכול לספק לכם מידע חיוני בשלב התמחור, המכירה ולעיתים גם לאחר מכן. לא פעם שמענו על מצבים אשר בהם המתווך העלה את המחיר מאחר והלקוח תימחר את הנכס באופן נמוך מדי וזאת בשל חוסר ידע. 

 

פרסום ושיווק לנכס: מאחר וזה תחום העיסוק של משרד התיווך, הוא ידע להגיע אל קונים או מוכרים פוטנציאליים במהירות גבוהה יותר ואפשר לומר כי רוב המתווכים יבצעו מאמצי שיווק רבים ויפרסמו את הנכס באתרי אינטרנט, רשתות חברתיות ואפילו עיתונים ומקומונים, הכל כמובן בהתאם למה שסוכם מראש.

 

משא ומתן: משרדי תיווך בבת ים יעשו בעבורכם את כל מלאכת המשא ומתן, אשר בואו נודה, עשויה להיות לפעמים ארוכה ומתישה. בנוסף המתווך הוא גורם ביניים אשר תפקידו הוא לגשר על הפערים ולהוביל לעסקה ולכן זהו יתרון נוסף.

מתווך זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897799

מתווך בבת ים - האם לתת לו בלעדיות?

כאשר אומרים בלעדיות בתיווך, מתכוונים לכך שמתווך מסוים מקבל זכות שיווק בלעדית על הנכס ולמעשה הוא זה אשר יראה אותו ויתנהל מול הלקוחות הפוטנציאליים לאורך התהליך. בדרך כלל נהוג לספק בלעדיות בתיווך למשך תקופה של חצי שנה ונהוג לחתום על כך בהסכם מסודר מול מתווך בבת ים לפני שמתחילים בעבודה המשותפת.

 

אז האם זה כדאי? מצד אחר יש מספר חסרונות: נהיה מחויבים לשלם דמי תיווך גם אם מצאנו קונה באופן עצמאי, אנו עובדים רק מול מתווך אחד ובמידה ומשהו לא מסתדר בעבודה המשותפת אנחנו בבעיה וכדומה. אז מדוע זה זה עשוי להשתלם? מאחר ולמתווך יש תמריץ לסגור את העסקה וזה אומר שהוא יבצע מאמצי שיווק אינטנסיביים בשביל לקדם אותה מאחר ואין לו מתחרים והוא הגורם הבלעדי בעסקה.