מתווכי נדל"ן מומלצים באזורך הזן בקשה כעת וקבל הצעות מעד שלושה מתווכים מתאימים ומומלצים. רק מתווכים בסביבתך, המתמחים בתחום הנדרש לך יחזרו לפנייתך.

מתווכים בגבעתיים

במידה ואתם זקוקים לעזרה במכירה, השכרה או קנייה של דירה או נכס, תוכלו לאתר דרכנו מתווכים בגבעתיים והאזור אשר ישמחו לסייע לכם בהשלמת העסקה. השאירו פנייה או חייגו אלינו כעת ואנו נקשר אתכם אל מתווכחים מומלצים בגבעתיים והסביבה.

מדוע להיעזר במתווכים בגבעתיים?

למרות שאפשר לעיתים להסתדר גם ללא תיווך, נוכל בהחלט להגיד כי מתווך טוב הוא חיוני למדי בהשלמת העסקה. פרט לסיוע במציאת קונה או מוכר, המתווך גם אחראי על שלב המשא ומתן ויודע לגשר בין הפערים הקיימים בין שני הצדדים. בנוסף, אם אתם מתכננים למכור נכס וברצונכם להשלים את העסקה בצורה מהירה ולא להתעכב יותר מדי, מומלץ להיעזר במתווכים בגבעתיים מאחר ויש להם מאגר לקוחות והם בקיאים במחירי השוק.

 

מתווכים בגבעתיים

משרדי תיווך בגבעתיים לעומת מתווך פרטי

לא פעם עולה השאלה האם להיעזר בשירותיו של מתווך פרטי או שמא כדאי לפנות אל משרדי תיווך בגבעתיים ולהיעזר בשירותי התיווך שלהם. מהניסיון שלנו עולה כי מתווך פרטי אומנם מעניק יחס אישי הרבה יותר אך לרוב משרדי תיווך גדולים יכולים להשלים את העסקה בצורה מהירה הרבה יותר וזאת בעקבות מאגר הלקוחות הגדול שלהם והזמינות של מספר אנשי צוות בכל הקשור לתיאום סיורים לנכס (ללקוחות שמעוניינים) או למענה לפניות טלפוניות.

עמלה על תיווך דירות בגבעתיים

בדרך כלל, גובה עמלת התיווך בעבור עסקת נדל"ן של תיווך דירות נע בין 1% ל-2% מסכום העסקה. 

 

ממוצע עמלת תיווך

ממוצע עמלת תיווך: % 1.5

טווח עמלה גבוה % 2

טווח עמלה נמוך % 1

תיווך נכסים בגבעתיים מכל סוג וגודל

ניתן להיעזר במתווכים בגבעתיים לצורך מכירה או רכישה של נכסים מכל סוג וזה כולל:

  • תיווך דירות או בתים פרטיים: רוב העסקאות בעיר גבעתיים הן של דירות בבנייני מגורים משותפים אך ישנן גם לא מעט עסקאות של תיווך בתים פרטיים. 
     
  • תיווך משרדים: החל ממשרדים קטנים או בינוניים ועד למשרדים גדולים לחברות עם מספר רב של עובדים.
     
  • תיווך חנויות: אם אתם לא בטוחים בכמה לתמחר את החנות שלכם, תוכלו להיעזר בשירותיו של מתווך בגבעתיים.

מתווך זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897799

עבודה עם מתווך בגבעתיים בבלעדיות

יש מספר יתרונות לעבודה עם מתווכים בגבעתיים תוך חתימה על הסכם בלעדיות. היתרון הראשון הוא שהמתווך מבין שהוא היחיד שמטפל בפרויקט ולכן יש סיכוי גבוה שתוכלו להתמקח על עמלת התיווך. בנוסף, בדרך כלל התמריץ של המתווך לסגור עסקה יהיה גבוה יותר ולכן העסקה תתקדם בצורה מהירה.

מצאו מתווכים מורשים ומומלצים בגבעתיים

מנסים למכור את הנכס זמן רב ללא הצלחה? מרגישים שאתם לא מצליחים להביא מספיק רוכשים פוטנציאליים לראות את הדירה? זה הזמן לפנות למתווך. יש לא מעט מתווכים מומלצים בגבעתיים אשר יכולים לקדם אתכם לעבר העסקה המיוחלת אך חשוב לאתר מתווכים בעלי ניסיון במכירה של נכסים מהסוג הספציפי שלכם.