מתווכי נדל"ן מומלצים באזורך הזן בקשה כעת וקבל הצעות מעד שלושה מתווכים מתאימים ומומלצים. רק מתווכים בסביבתך, המתמחים בתחום הנדרש לך יחזרו לפנייתך.

מתווכים בהרצליה

מחפשים מתווכים בהרצליה? דרך הפורטל תוכלו למצוא את כל המידע לפני שתזמינו שירות תיווך בהרצליה והסביבה! בנוסף, תוכלו לקבל כמה הצעות מחיר, לבצע השוואת מחירים ולחסוך בכסף!

מוצאים מתווכים בהרצליה ומשווים מחירים!

בפורטל המתווך שלי משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר של מתווכים בהרצליה במהירות ובקלות! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר הוא להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר במהירות האפשרית! 

 

מתווך זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897799

כמה עמלה משלמים לתיווך בהרצליה?

ראשית, אין חוק הקובע כמה דמי תיווך צריך לשלם לתיווך בהרצליה. נהוג לשלם 2% מסך העסקה על עסקת תיווך. יש לציין שעבור עסקאות של דירות ובתי יוקרה נהוג לקחת בדרך כלל 1% מסכום הנכס מכיוון שגם כך הסכום יהיה עדיין גבוה גם כאשר המתווך יקח 1% מסך העסקה. בנוסף ישנם מקרים בהם משרדי תיווך בהרצליה שרוצים לשווק ולמכור נכס, הם יציעו לרוב עסקה ובה רק הקונה משלם את דמי התיווך.

משרדי תיווך בהרצליה לכל הנכסים!

בנדל''ן יש סוגים שונים של עסקאות. לכן, הכנו בשבילכם של סוגי שירותי התיווך בהרצליה:

 • תיווך דירות - בדרך כלל אם אתם צריכים לקנות דירה בין אם זו דירה חדשה ובין אם זו דירה יד שניה, לרוב תצטרכו להיעזר במתווך בהרצליה על מנת שיוכל לעזור לכם לבצע את הבחירה הכי נכונה עבורכם.
   
 • תיווך משרדים בהרצליה - בהרצליה ישנם המון משרדי הייטק, עורכי דין וכדומה, והביקוש נמצא בשמיים. תנו למתווך לעזור לכם את המשרד הכי מתאים עבורכם ועבור החברה שלכם. תוכלו לקרוא עוד על תיווך משרדים.
   
 • תיווך בתים פרטיים בהרצליה - בית פרטי בהרצליה אינו זול כלל, תנו למשרד תיווך בהרצליה לעזור לכם לעשות את העסקה הכי טובה ולמצוא את הבית הכי נכון לכם.
   
 • תיווך חנויות בהרצליה - במתווך שלי תמצאו החל מהשכרת חנות ועד לקנייה ומכירה, תוכלו למצוא את כל השירותים עבור עסקת תיווך חנויות. 

 

מתווכים בהרצליה

איך תבחרו מתווכים מומלצים בהרצליה?

ישנם כמה דברים חשובים לפני שבוחרים מתווכים בהרצליה:

 • ניסיון מקצועי - ניסיון בתחום התיווך לפני שבוחרים מתווך בהרצליה חשוב מאוד מכיוון שישנם המון דברים שניתן ללמוד אותם רק אחרי כמה שנים כמתווך.
   
 • מתווך מורשה - על כל אדם אשר רוצה לעסוק בתיווך, עליו להחזיק ברישון לעבוד בנדל''ן. לכן, לפני שתזמינו את שירותיו של המתווך בהרצליה, בדקו שהוא בעל רישיון תיווך.
   
 • גובה עמלה - שאלו את המתווך כמה אחוז עמלה הוא גובה על סך העסקה, זאת על מנת שתוכלו לבצע השווואה בין מתווכים בהרצליה.
   
 • ביקורות - לאחר קבלת שמו של המתווך חפשו אחר שמו ברחבי האינטרנט וקראו קצת ביקורות והמלצות על מנת לוודא שאתם עושים את הבחירה הנכונה.

 

מתווך זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897799

מתי כדאי להיעזר במתווכים בהרצליה?

בדרך כלל, נהוג להשתמש בשירותיו של מתווך בהרצליה כאשר אין לנו מספיק זמן לחפש את הנכסים לבד. סיבה נוספת להיעזר במתווך היא כאשר אנו לא בקיעים במחירי הנכסים בשוק באזורים מסוימים ובשווי בתים ודירות. בנוסף, ישנם המון דירות ונכסים אשר לא מוצגים באינטרנט אלא רק אצל המתווכים והגישה היחידה שלכם אל הנכסים הללו הם אך ורק דרך המתווכים.

 

במקרה של מכירת הנכס או השכרתו נרצה להיעזר במתווך כאשר לא יהיה לנו זמן להתעסק עם הקונים או השוכרים הפוטנציאליים ונרצה שהמתווך יעשה עבורנו את העבודה ויגשר על הפערים במידת הצורך.

שאלות נפוצות לגבי מתווכים בהרצליה

האם משלמים על תיווך דירות יוקרה את אותה העמלה?

לא, בתיווך יוקרה נהוג לשלם פחות אחוזים. הורחב על כך בפסקה למעלה.


האם אתם מספקים שירות של תיווך בהרצליה פיתוח?

בוודאי, דרך פורטל המתווך שלי תוכלו למצוא מתווכים בהרצליה פיתוח ולכל אזור השרון!


למה כדאי להיעזר במתווך בהרצליה?

המתווך הוא מקצועי ויש לו יכולת טובה יותר לשווק את הנכס ובכך להגיע ליותר אנשים. בנוסף הוא עוזר לתווך על הפערים בין המוכר לקונה, הוא יכול להתאים את הקונה / הנכס הכי מתאים עבורכם.