מתווכי נדל"ן מומלצים באזורך הזן בקשה כעת וקבל הצעות מעד שלושה מתווכים מתאימים ומומלצים. רק מתווכים בסביבתך, המתמחים בתחום הנדרש לך יחזרו לפנייתך.

מתווכים בכפר סבא

מחפשים מתווכים בכפר סבא והסביבה? דרך פורטל המתווך שלי, תוכלו להגיע אל משרדי התיווך המובילים בעיר ולקבל מספר המלצות על מתווכים שמתמחים בעסקאות של מכירה, השכרה או רכישה של נכסים מכל סוג.

מתווכים בכפר סבא לכל סוגי הנכסים

מעוניינים להשכיר את הדירה שלכם ואין לכם זמן להראות את הנכס לשוכרים פוטנציאליים? רוצים לרכוש דירה בעיר ומחפשים מתווכים שמייצגים בעלי נכסים? דרך פורטל 'המתווך שלי' תוכלו לאתר בקלות משרדי תיווך בכפר סבא בעבור דירות, בתים, מגרשים, חנויות, תיווך משרדים ועוד.

 

מתווכים בכפר סבא

כמה מתווך בכפר סבא גובה על שירותיו?

כאשר מדובר על תחום התיווך, העמלה נעה בין 1% ל-2% מגובה העסקה שנסגרת. עמלה זו מתייחסת למכירה של נכס כמו דירה, בית או חנות אך מה קורה כאשר משכירים נכס מסוים? במצב זה דמי התיווך יהיו בגובה של חודש שכירות אחד + מע"מ. כלומר אם נעזרתם בשירותיו של מתווך בכפר סבא לצורך השכרת דירה בעלות חודשית של 2,500 ש"ח, זה יהיה גם התשלום למתווך. ממי נגבה התשלום? מהקונה או מהמוכר? הדבר נתון להחלטתו של המתווך. רשמנו על כך בהרחבה בעמוד הזה.

 

גובה עמלת תיווך בכפר סבא

גובה עמלת תיווך בכפר סבא: % 1.5

טווח עמלה גבוה % 2

טווח עמלה נמוך % 1

יתרונות של שירותי תיווך בכפר סבא

לעיתים חלקנו מתלבטים האם לפנות אל מתווך או לנסות להסתדר בכוחות עצמנו. נדגיש שאומנם במקרים רבים תוכלו להסתדר לבד ולמצוא נכס להשכרה / מכירה / רכישה אך משרדי תיווך בכפר סבא יכולים לעשות לכם חיים קלים ולזרז את העסקה בצורה משמעותית. חשבו על כך שאם למשל אתם מנסים להשכיר דירה שכרגע איש אינו מתגורר בה, אתם מפסידים כסף בכל זמן שבו היא עומדת ריקה.

 

בנוסף אם מדובר על נכס ישן, ייתכן שיהיה קשה למכור או להשכיר אותו לבד. כמו כן, מתווך בכפר סבא יהיה הגורם המקצועי אשר יציג את הנכס שלכם ללקוחות הפוטנציאליים והוא עשוי לגשר בין הפערים בין שני הצדדים על מנת לקדם את העסקה לקראת סגירה.

המלצות על משרדי מתווכים בכפר סבא

הפורטל שלנו מרכז משרדי תיווך מומלצים בכפר סבא, כאלו עם ביקורות וחוות דעת מצוינות, כמו גם ניסיון ומוניטין. כל אלו, לרבות המלצות על מתווכים בכפר סבא, יקטינו את הסיכוי שתיפלו על מתווכים חובבניים (ויש לא מעט כאלו בתחום לצערנו) ויעזרו לכם לייעל את התהליך ולזרז אותו. ניתן לקבל עד שלוש פניות ממשרדי תיווך שונים ולאתר מתווך בכפר סבא שילווה אתכם בדרך אל העסקה המיוחלת.

מתווך זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897799

משרדי תיווך בכפר סבא לפני התמחויות

לא הרבה יודעים אך בחלק גדול של המקרים, משרד התיווך יתמחה במתן שירותים ספציפיים. מדוע חשוב לבחור משרדי תיווך בכפר סבא לפי הניסיון בעסקאות מסוימות? מאחר שהדבר עשוי להגדיל את הסיכויים לעסקה טובה, משתלמת ומהירה יותר. הנה טבלה אשר מציגה דגשים שכדאי לבדוק מול מתווכים בכפר סבא, כאשר מדובר בנכס הדורש התייחסות מיוחדת:

 

סוג העסקה הנדרשת מה לבדוק מול משרד התיווך?

 

תיווך נכסי יוקרה

 

בדקו שיש למשרד לקוחות פוטנציאליים לעסקאות בסכומים גבוהים.

 

תיווך דירות נופש

 

כדאי לבדוק שלמשרד יש לקוחות מחו"ל ושהסוכנים דוברים מספר שפות (אנגלית / צרפתית וכדומה)

 

תיווך נכסים מסחריים

 

נדרשת היכרות וקשרים עם המגזר העסקי: חברות הייטק, משרדים גדולים, בתי מלאכה ועוד.
   

תיווך גם באזור של כפר סבא הירוקה

כפר סבא הירוקה היא השכונה הגדולה ביותר בעיר כפר סבא. ניתן למצוא בה לא מעט בניינים נחשקים וחדשים אשר בקרבתם תוכלו למצוא שבילים, פארקים, גינות ציבוריות, מרכזי קניות, חנויות ובתי קפה ועוד. הביקוש לשירותי תיווך של דירות ובתים באזור זה עלה משמעותית בשנים האחרונות, ביחד עם החיפוש אחר נכסים מסחריים (קראו על תיווך נכסים מסחריים) ואפילו קרקעות פנויות באזור.