מתווכי נדל"ן מומלצים באזורך הזן בקשה כעת וקבל הצעות מעד שלושה מתווכים מתאימים ומומלצים. רק מתווכים בסביבתך, המתמחים בתחום הנדרש לך יחזרו לפנייתך.

מתווכים בפתח תקווה

מחפשים מתווך בפתח תקווה? בואו לקבל מספר הצעות מחיר שונות ממתווכים מומלצים ומצוינים אשר ישמחו להראות לכם נכסים באזור או להציע את שירותיהם לצורך מכירת הנכס שלכם, אז קדימה מצאו עכשיו משרדי תיווך בפתח תקווה ומתווכים מומלצים.

מוצאים מתווכים בפתח תקווה בקלות

מכירה, רכישה או השכרת נכס, היא אינה פעולה פשוטה. נדרש לאתר את הקונה או המוכר הנכונים בעבור העסקה ויש למצוא גם גורם אשר מתווך בין שני הצדדים, מבצע את כל העניינים הטכניים שנדרשים בעת תהליך שכזה ולבסוף גם עוזר לקדם את העסקה ולסגור אותה. אנו נדאג למצוא בעבורכם מתווכים בפתח תקווה, בהתאם לבקשה וסוג הנכס הרלוונטי, כל שעליכם לעשות הוא לחייג אל המוקד שלנו או להשאיר פנייה כאן באתר.

 

מתווכים בפתח תקווה

תיווך בפתח תקווה ע"י גורם מורשה ורשום

לא הרבה יודעים אך בשביל לעסוק בתיווך, נדרש להוציא רישיון של מתווך. בשביל להוציא רישיון שכזה, נדרש לעבור מבחן של משרד המשפטים. לצערנו, המצב בשוק הוא כזה שלא כל מי שמספק שירותי תיווך בפתח תקווה, הוא אכן מתווך מורשה, מה שיוצר לא פעם בעיות במהלך התהליך. אנו מאפשרים לכם לקבל פניות ממתווכים מורשים ורשומים בעיר, כאשר הפניות אינן יצריכו מכם 

מה לבדוק מול משרדי תיווך בפתח תקווה

  • סוגי הנכסים: אם אתם מחפשים לקנות נכס, הדבר הכי חשוב בעבורכם הוא כמובן סוגי הנכסים שמשרד התיווך מציע. ישנם משרדי תיווך בפתח תקווה אשר מתעסקים אך ורק בהשכרה או מכירת משרדים, בעוד אחרים עשויים להתמחות בתיווך נכסים כגון בתים פרטיים או בהשכרה של מפעלים. לכן חשוב להבין מה סוג הנכסים ולראות שהדבר רלוונטי לכם.
     
  • גובה העמלה: מאחר ואין באמת חוק בנושא עמלת התיווך, כל מתווך יכול לדרוש מכם לשלם סכום אחר. אומנם גובה העמלה הנפוץ ביותר כיום בקרב מתווכים הוא 2% אך חשוב לוודא זאת מראש.
     
  • שירותים מוצעים: אם למשל אתם מחפשים משרדי תיווך בפתח תקווה בשביל להשכיר או למכור את הנכס שלכם, כדאי לבדוק אם המתווך גם מגיע להראות את הנכס או שהוא רק אחראי מציאת הלקוח והחיבור בין שני הצדדים.

מתווך זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897799

תיווך נדל"ן בפתח תקווה והסביבה

רבים יודעים כי הנכסים האטרקטיביים באמת, נמצאים לא פעם אצל מתווכים מקצועיים ולכן אם אתם מחפשים דירה בבניין, בית פרטי, משרד, מפעל או כל נכס אחר, כדאי לבדוק במשרדים אשר מתמחים בתיווך נדל"ן בפתח תקווה, כאלה בעלי רזומה עשיר וניסיון בתחום, בקיצור - כאן תמצאו מתווך מומלץ בפתח תקווה. אז קדימה! פנו אלינו ותוכלו לקבל הצעות נהדרות ממתווך הפועלים בעיר פ"ת ובסביבתה, בהתאם לסוג הנכס שאותו אתם מחפשים.

תיווך דירות בפתח תקווה וגם משרדים

אומנם רוב הפניות שאנו מקבלים נוגעות לתיווך דירות ובתים, אך לא פעם יהיו כאלו אשר יחפשו דווקא משרדים להשכרה או מכירה, מפעלים, חניות להשכרה או מכירה ואפילו קרקעות.

 

יש לא מעט מתווכים במרכז אך לא לכל משרד תיווך יהיו את הנכסים שאותם אתם מחפשים ועל כן חשוב לבדוק מספר חלופות שונות.

 

חשוב לדעת כי בדרך כלל עבודה של תיווך דירות בפתח תקווה כרוכה במתן בלעדיות למתווך וזהו פרמטר שחשוב לבדוק כבר בתחילת ההתקשרות.

שאלות נפוצות על מתווכי נדלן בפ"ת

אתם שואלים ואנחנו עונים - הנה מקבץ של השאלות שנשאלנו בנושא של מתווכים בפתח תקווה והסביבה:

איך מאתרים מתווכים מומלצים בפתח תקווה?

בודקים האם יש להם רישיון, מוודאים כמה זמן הם בתחום ומחפשים עליהם המלצות מלקוחות קודמים ששכרו את שירותיהם במהלך מכירה, השכרה או קנייה של נכס.


מהו גובה העמלה שנהוג לספק למתווכים בפתח תקווה?

בדרך כלל 2% ממחיר העסקה אך הדבר עשוי להשתנות כמובן בהתאם לסוג הנכס ובין מתווך למתווך.


האם כל מתווך נדלן בפתח תקווה עובד בבלעדיות?

לא כל המתווכים יחתימו אתכם על טופס בלעדיות בתיווך ולכן יש לשאול זאת מראש, ממה שתחילת ההתקשרות עם המתווך.