מתווכי נדל"ן מומלצים באזורך הזן בקשה כעת וקבל הצעות מעד שלושה מתווכים מתאימים ומומלצים. רק מתווכים בסביבתך, המתמחים בתחום הנדרש לך יחזרו לפנייתך.

מתווכים ברמת גן

מצאו כעת משרדי תיווך ומתווכים ברמת גן למכירה, השכרה או קנייה של נכסים מכל סוג: בתים ודירות, משרדים, מחסנים, חנויות וקליניקות ועוד, קדימה מצאו מתווכים מומלצים ברמת גן.

מצאו מתווכים ברמת גן למכירת נכסים

אחת מהעבודות הנפוצות ביותר בתחום התיווך היא מכירת נכסים. אם החלטתם שברצונכם למכור את הדירה, הבית או המשרד שלכם, תוכלו להיעזר בגורם מקצועי אשר יסייע לכם בתמחור נכון של הנכס, הצגתו לקונים פוטנציאליים וגם ליווי בתהליך המשא ומתן והחתימה על החוזה. בעזרת פורטל 'המתווך שלי' ניתן לאתר בקלות מתווכים ברמת גן והסביבה בעלי המלצות טובות וניסיון מקצועי רב.

 

מתווכים ברמת גן

מתווך מקצועי למכירה של כל נכס

כדאי לדעת כי פרט לתיווך של דירות ובתים, ניתן להיעזר בשירותיו של מתווך גם כאשר רוצים למכור, לקנות או להשכיר חנויות או משרדים. במידה ומדובר בנכסים מסחריים ולא בבתי מגורים, מומלץ לאתר מתווך חנויות או גורם אשר מחזיק בניסיון הרלוונטי של תיווך משרדים, מפעלים או כל נכס מסחרי אחר.

שיקולים בבחירת משרד תיווך ברמת גן

אלו הפרמטרים שאנו ממליצים לבדוק לפני שבוחרים משרד תיווך ברמת גן:

  • ניסיון מקצועי בתחום: ניסיון בתחום התיווך הוא חשוב מאוד ויש דברים אשר ניתן ללמוד רק לאורך זמן. ככל שהמתווך וותיק יותר, כך הוא מכיר טוב את השוק והלקוחות, את המחירים הנהוגים ואת הסעיפים החשובים בעת חתימה על החוזה.
     
  • גובה עמלת התיווך: בממוצע, עמלת תיווך בתחום הנדל"ן עומדת על 1.5% מגובה העסקה וזאת במידה ומדובר בעסקת מכירה. כאשר מדובר על עסקה של שכירות, נהוג לשלם חודש שכירות אחד למתווך. בדקו שמשרד התיווך או המתווך שאיתו אתם עובדים לוקח עמלה הגיונית וסבירה.
     
  • עבודה עם מתווך מורשה: כל מתווך חייב להחזיק ברישיון עיסוק בנדל"ן. הרישיון חייב להיות כמובן בתוקף ויש לבדוק זאת בפנקס המתווכים המורשים של משרד המשפטים.
     
  • המלצות מלקוחות קודמים: פרט לכל הנתונים היבשים כמו המחיר או רישיון התיווך, חשוב גם לעבוד עם אדם אמין, שירותי ואדיב. לכן, נרצה לשמוע המלצות על המתווך ובמידה ואפשר, לדבר עם לקוחות קודמים אשר נעזרו בו בתהליך.

 

מתווך זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897799

מה היתרונות בהזמנת מתווך?

ראשית כל, המתווך יכול לחסוך לנו זמן יקר בהשלמת העסקה וזאת מכיוון שהוא מכיר היטב את השוק ועשוי לקשר בינינו לבין קונים או מוכרים פוטנציאליים.

 

בנוסף, מתווכים ברמת גן מסייעים בשיווק אינטנסיבי של הנכס: תליית שילוט בדירה, פרסום הדירה באתרי יד שניה ועבודה מול מאגרי לקוחות.

 

כמו כן, מתווך טוב יודע לתמחר את הנכס באופן נכון ובהתאם למחירים בשוק ולעיתים כאשר תתמחרו במחיר נמוך מהמקובל, תוכלו לדעת זאת.

 

תיווך ברמת גן

שאלות נפוצות על תיווך ברמת גן

לפני שנסיים, הנה מספר שאלות בנושא של מציאת מתווכים ברמת גן:

מה כלול במסגרת התפקיד של מתווך ברמת גן?

משרדי מתווכים ברמת גן אחראיים על ניהול משא ומתן בין המוכר לקונה, שיווק הנכס, ייעוץ באשר לתמחור הנכון ועוד.


מה חשוב לשאול מתווך לפני העבודה המשותפת?

על מנת לאתר מתווכים מומלצים ברמת גן אנו ממליצים לבדוק את גובה עמלת התיווך, הניסיון של המתווך בפרויקטים דומים, המלצות של לקוחות קודמים וכמובן פגישה איתו במטרה להבין האם יש כימיה וחיבור טוב.