מתווכי נדל"ן מומלצים באזורך הזן בקשה כעת וקבל הצעות מעד שלושה מתווכים מתאימים ומומלצים. רק מתווכים בסביבתך, המתמחים בתחום הנדרש לך יחזרו לפנייתך.

תיווך דירות יוקרה

מחפשים לרכוש, לשכור או למכור נכסי יוקרה? שירותי תיווך דירות יוקרה בכל רחבי הארץ על ידי משרדי נדל"ן מובילים עם רזומה עשיר במכירה והשכרה של בתי יוקרה באזורים מבוקשים ונחשבים. צרו איתנו קשר כעת לקבלת פרטים נוספים ומציאת נכס יוקרתי.

תיווך דירות יוקרה מכל הסוגים

אין ספק, שיווק, מכירה ותיווך דירות יוקרה זו אינה משימה פשוטה. כאשר מדובר על נכסים יקרים מאוד, חשוב למצוא מתווך מנוסה ומיומן, אשר כבר ביצע בעבר מספר עסקאות דומות, בסכומים דומים, ויודע גם לאתר את קהל הלקוחות הנכון והמתאים ביותר לעסקה שכזו. פורטל 'המתווך שלי' מפשט את תהליך החיפוש אחר המתווך המתאים ועוזר לכם למצוא משרדי תיווך בהתאם לבקשה הספציפית שלכם. 

 

תיווך דירות יוקרה

משרד לתיווך דירות יוקרה או מתווך פרטי?

מה עדיף? האם כדאי לבחור במתווך פרטי או שמא עדיף להיעזר בשירותיו של משרד אשר מתמחה בתיווך דירות יוקרה? קשה לספק תובנה חד משמעית בנושא מאחר ולכל אחד מהם יש את היתרונות שלו. כך למשל, מתווך פרטי בדרך כלל יעניק לכם יחס אישי הרבה יותר והתקשרות מולו עשויה להיות טובה ומהירה. לעומת זאת, משרד תיווך גדול, מחזיק לעיתים בקובץ לקוחות פוטנציאליים, מה שיכול לזרז את העסקה. אנו ממליצים לבדוק מספר אלטרנטיבות ורק אז לקבל החלטה סופית בנושא.

מדוע תיווך בתי יוקרה שונה מתיווך נכס רגיל?

מאחר ותג המחיר של הנכסים מתומחר בדרך כלל במיליוני שקלים, כמות הלקוחות הפוטנציאליים קטנה בצורה משמעותית. עובדה זו מחייבת את כל מי שעוסק בתיווך בתי יוקרה לפרסם לקהלים ייחודיים ולהתמקד בעשירון העליון ובלקוחות מחו"ל אשר מחפשים לרכוש או להשכיר נכסים יוקרתיים בארץ.

 

כמו כן, ישנם אזורים ספציפיים כמו הרצליה, תל אביב וגוש דן, כפר שמריהו, יישובי השרון ועמק חפר, אשר בהם יש מספר רב של בתי יוקרה ומי שמכיר טוב את האזורים הללו, יכול להגיע גם אל קונים פוטנציאליים באופן מהיר.

מתווך זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897799

איזה נכסי יוקרה מוצעים למכירה?

לכל משרד תיווך, יש את הנכסים הספציפיים שהוא משווק. הנה פירוט קצר של תיווך נכסי היוקרה הנפוצים ביותר בישראל:

 • תיווך בתים פרטיים או וילות: כאשר מדברים על נכסי יוקרה, לרובנו עולה בראש תמונה של בית פרטי מפואר, עם בריכה, חצר ענקית ומספר קומות. רבים מחפשים כיום בתים פרטיים ומוכנים לשלם על כך לא מעט.
   
 • פנטהאוז: חולמים על פנטהאוז יוקרתי בדירה בתל אביב? אולי פנטהאוז מפואר באזור נתניה בצמוד לטיילת והים? משרדי תיווך רבים ישמחו לקחת אתכם לסיור בנכסים שווים ואטרקטיביים למדי.
   
 • משקים ואחוזות: ישנן אחוזות אשר שטחן הוא 4,000 מ"ר ויש גם משקים ששטחם (שטח המגרש) הוא 5,000 מ"ר ואף יותר. בדרך כלל הביקוש גבוה למשקים באזור השרון ובסמוך להרצליה וזה כולל את בני ציון ובצרה, רשפון,
  ואזורים נוספים.
   
 • מגרשים ושטחים: מתכננים לבנות וילה חדשה? מחפשים שטח או מגרש? אתם בהחלט צריכים לאתר משרדים אשר מתמחים בתיווך יוקרה ויודעים לבצע עסקאות כאלו.
   
 • תיווך דירות יוקרה במגדלים ובנייני יוקרה: בישראל יש לא מעט בנייני יוקרה מפוארים, כאשר בבניין יש בריכה, עמדת שמירה בלובי ונוף מרהיב מהמרפסת או החלונות. קטגורייה זו מתייחסת גם לתיווך של דירות נופש.

תיווך נכסי יוקרה: איך יודעים כמה שווה הנכס?

המחיר של הנכס נקבע על ידי שקלול של מספר פרמטרים כמו שטח המגרש במ"ר, שטח בנוי, מספר החדרים, עם דגש על משרד חדרי השינה, מספר המרפסות והגודל שלהן וגם גיל הנכס, כלומר באיזה שנה הוא נבנה. בנוסף, במהלך תיווך נכסי יוקרה, ישנה חשיבות מכרעת למיקום של הנכס ולנוף הנשקף ממנו, לשכונה הספציפית ועוד.

 

תיווך של נכסי יוקרה

גובה העמלה בתיווך דירות יוקרה

כל מתווך לוקח דמי תיווך בעבור שירותיו וחשוב לדעת כי גובה העמלה בתיווך דירות ובתים, עומד בדרך כלל על אחוז עד 2 אחוז. לעומת זאת, כאשר מדובר על תיווך דירות יוקרה, ניתן להתמקח עם המתווך על גובה העמלה וזאת מאחר והמחיר של הנכס גבוה למדי ועל כן גם אחוז נמוך יותר, יכול להניב למתווך רווח מספק, ניתן לגם לקבע את תקרת העמלה על סכום מקסימלי, בהתאם לעסקת תיוך נכס היוקרה.
 

עמלת תיווך נכסי יוקרה

עמלת תיווך נכסי יוקרה: % 1.5

טווח עמלה גבוה % 2.0

טווח עמלה נמוך % 1.0

>> קראו גם על מחיר תיווך דירה.

בחירת מתווך לתיווך בתי יוקרה

איך בוחרים מתווך מקצועי לתיווך בתי יוקרה ודירות? אחד הדברים החשובים ביותר הוא הרזומה והניסיון שלו בתחום, עם דגש על עסקאות דומות. אם לדוגמה אתם מעוניינים למכור פנטהאוז, חפשו מתווך אשר מתמחה בכך וכבר ביצע כמה וכמה עסקאות של מכירה או השכרת פנטהאוזים.

 

דבר נוסף שכדאי לבדוק הוא החיבור עם בינכם לבין המתווך. תהליך מכירה של בתי יוקרה עשוי להיות ארוך ולקחת גם מספר חודשים ועל כן נרצה לעבוד עם אדם נעים ושירותי, שיש איתו כימיה וחיבור, שמבין את שני הצדדים יודע שיש כאן עסקה גדולה עם המון כסף ומשקל.

שאלות נפוצות על תיווך יוקרה

כמה זמן לוקח התהליך של תיווך דירות יוקרה?

תלוי אם מדובר על מכירה או השכרה, סוג הנכס והמחיר המבוקש. בדרך כלל מדובר בתהליך שלוקח מספר חודשים אך ישנם מקרים בהם משלימים את העסקה תוך שבועות ואף ימים בודדים.


האם משרדי תיווך פונים רק ללקוחות פוטנציאליים בארץ?

לא בהכרח. במקרים רבים, בטח כאשר מדובר על תיווך דירות יוקרה, נהוג לפנות גם ללקוחות מחו"ל אשר מחפשים לקנות או להשכיר נכסים בישראל.