מתווכי נדל"ן מומלצים באזורך הזן בקשה כעת וקבל הצעות מעד שלושה מתווכים מתאימים ומומלצים. רק מתווכים בסביבתך, המתמחים בתחום הנדרש לך יחזרו לפנייתך.

תיווך דירות נופש

מחפשים דירת נופש למכירה? מעוניינים להשכיר דירת נופש לתקופה של מספר חודשים או יותר? דרכנו תוכלו לאתר משרדי תיווך העוסקים בין היתר בתיווך דירות נופש באזורים שונים בארץ.

תיווך דירות נופש באזורים שונים בארץ

בדרך כלל דירות נופש אינן מיועדות למגורים קבועים אלא משמשות את מי שרכש או משכיר אותן לאירוח (של עצמו ובני משפחתו או אירוח חברים) במסגרת תקופות מסוימות בשנה.

 

בישראל יש לא מעט דירות נופש, כאשר חלקן נמצאות בערי החוף כמו טבריה, נתניה, תל אביב, הרצליה, אשקלון וכדומה ואחרות נמצאות בערים מרכזיות אחרות כמו העיר ירושלים או באזורים שונים בצפון הארץ.

 

בין אם אתם משקיעים אשר מעוניינים להשכיר את דירת הנופש שלכם ובין אם ברצונכם לאתר דירות כאלו לצורך רכישה או השכרה, פנו אלינו עוד היום ונסייע לכם בנושא.

 

תיווך דירות נופש

דירות נופש בישראל ברמות מחיר שונות

המחיר של דירות הנופש נקבע בהתאם לגודל של הדירה, המיקום שלה וגם כמובן מצבה הכללי. דירות חדשות או כאלו ששופצו לאחרונה, שוות יותר מאשר דירות ישנות הדורשות עבודת שיפוצים כזו או אחרת ולכן גם רמות המחיר משתנות. מה עוד משפיע על מחיר הדירה? מיקום מרכזי או קירבה אל הטיילת או חוף הים, מרפסת גדולה או חצר, מספר חדרי השינה וחדרי הרחצה ועוד.

מתווך זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897799

קבלו מספר הצעות ממתווכי דירות נופש

מחפשים דירת נופש? האופציה הראשונה שעומדת לרשותכם היא להתחיל בתהליך החיפוש ולנסות לאתר את הדירה המתאימה בכוחות עצמכם. האופציה השניה היא למצוא משרד תיווך אשר עוסק גם בתחום זה ויכול לקדם אתכם מהר הרבה יותר לעבר סגירת עסקה.

 

תיווך של דירת נופש בישראל

תיווך של דירות לחופשה - גם לתיירים

חלק גדול מהלקוחות אשר מעוניינים להתארח בדירות חופשה הם תיירים ממדינות שונות כמו רוסיה, צרפת, ארה"ב ויעדים נוספים. משרדי תיווך של דירות לחופשה, יודעים לאתר גם לקוחות פוטנציאליים ממדינות שונות, אשר מגיעים להתארח בחודשים שונים (בעיקר בחודשי הקיץ) או כאלו אשר מעוניינים לרכוש דירות נופש בישראל באופן קבוע. משרד תיווך אשר עוסק בתיווך דירות ובתים, יודע ליצור את החיבורים הנכונים בין הקונה למוכר ולהגיע למצב בו שני הצדדים מרוצים מהעסקה.

תיווך דירות נופש דרך 'המתווך שלי'

אז כיצד הפורטל שלנו יכול לסייע לכם? אנו עובדים עם מתווכים מורשים ומומלצים מכל אזורי הארץ וכאשר אתם משאירים פנייה או מתקשרים אל המוקד הטלפוני שלנו, נדאג להעביר את הפנייה שלכם אל המתווך המתאים ביותר, כאשר בדרך כלל תוכלו לקבל מספר הצעות שונות ממשרדי תיווך שונים.