מתווכי נדל"ן מומלצים באזורך הזן בקשה כעת וקבל הצעות מעד שלושה מתווכים מתאימים ומומלצים. רק מתווכים בסביבתך, המתמחים בתחום הנדרש לך יחזרו לפנייתך.

מתווכים בצפון

מצאו מתווכים בצפון למכירה, רכישה או השכרה של כל סוגי הנכסים שתצטרכו. בעמוד תוכלו לראות כמה נהוג לשלם על עמלת תיווך ואיך אפשר למצוא מתווך מומלץ.

מתקשים למצוא מתווך טוב בצפון?

דרך 'המתווך שלי' תוכלו למצוא מתווכים בצפון בקלות רבה. אנחנו עובדים עם הרבה מתווכים בצפון, ובכל רחבי הארץ, ככה שכל מה שתצטרכו זה להתקשר אלינו או להשאיר פרטים ואנחנו נדאג שיצרו איתכם קשר עד 3 מתווכים בעיר/יישוב שלכם. ככה תוכלו להתלבט ביניהם ולבחור את המתווך הטוב ביותר עבורכם. בהמשך העמוד נעזור לכם לראות איך בוחרים מתווך מומלץ.

 

תיווך דירה בצפון

כמה נהוג לשלם למתווכים בצפון?

המחיר של מתווכים בצפון לרוב ינוע בין 1% - 2% מסך העסקה בכל הנוגע למכירה או רכישה של נכס. לגבי מי משלם את דמי התיווך ההחלטה היא בידי המתווך. לפעמים הרוכש, לפעמים המוכר ולפעמים הם יתחלקו. אם אתם מחפשים מתווך להשכרת דירה בצפון תדעו העמלה היא לרוב חודש שכירות + מע"מ.

 

מחיר ממוצע לעמלת תיווך בצפון

מחיר ממוצע לעמלת תיווך בצפון: % 1.5

טווח עמלה גבוה % 2

טווח עמלה נמוך % 1

תיווך בצפון לכל סוגי הנכסים

בכל הנוגע לתיווך נכסים בצפון כדאי לדעת שלא כל משרדי התיווך מציעים שירותי תיווך לכל סוגי הנכסים. הנה דוגמאות לתיווך נכסים נפוצים בצפון:

  • תיווך דירות בצפון: השירות הנפוץ ביותר. תוכלו למצוא דרכנו מתווך דירות בצפון שיעזור לכם למצוא תיווך למכירה/רכישה וגם להשכרה.
     
  • תיווך מגרשים בצפון: תיווך מגרשים למפעלים, חניונים או כל שימוש אחר שתרצו לעשות עם המגרש.
     
  • תיווך חנויות בצפון: כשמפרסמים חנויות חשוב להגיד מה התכולה, האם מכיל מטבחון, האם מדובר בחנות ישנה/חדשה ועוד. מתווך חנויות מקצועי ידע לעשות את זה בצורה הטובה ביותר

כך תמצאו מתווך מומלץ

בשביל למצוא מתווך מומלץ כדאי להסתכל קודם כל אם מדובר באדם סבלני ושירותי. תהליך של מכירה או רכישת דירה יכול לקחת כמה זמן ומומלץ לעבוד עם מישהו שיהיה לכם נחמד לעבוד איתו במהלך הזמן הזה. בנוסף כדאי לחפש לקוחות קודמים ולראות מה הם אומרים עליו ועל השירותים שהוא מציע.

מתווך זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9897799

מתווכים בכל אזור הצפון

אנחנו עובדים מתווכים בכל רחבי הצפון, הנה רשימה חלקית של הערים הנפוצות: